Verkoop of veiling plaatsen

P.V.Noordpoolvlieger

P.V.Noordpoolvlieger
  • Actief sinds 17, Dec, 2019

We houden weer onze jaarlijkse bonnenverkoop van bonnen en duiven in onze verenigingsgebouw aan de Heerdweg 2b te Uithuizen.  Hier op Bonnenverkoop.nl kan worden voorgeboden tot Vrijdagavond 10 Januari 2020 - 22.00 uur, waarna de eindverkoop is op Zaterdag 11 januari - 20.00 uur. Onze verenigingsgebouw is zaterdagavond geopend vanaf 19.00 uur. U bent allen van harte welkom op deze altijd gezellige avond en hebt dan de mogelijkheid om een bon of duif aan te schaffen van een liefhebber van uw keuze.

Mocht u niet op de verkoopavond aanwezig zijn en toch een kooporder willen plaatsen brengen kunt u me een mailtje sturen met daarin vermeldt om welke bon het gaat en het bedrag. U kunt er van op aan dat uw kooporder 100 % met discretie wordt behandeld. Mailadres:   janbroersma56@ziggo.nl

www.fond-krant.nl
0 resultaten van P.V.Noordpoolvlieger uit Roodeschool
Verfijn de zoekresultaten
Vraagprijs  
Aangeboden / gezocht

Pigeonsupport.com
Pigeonsupport.com Bied natuurlijke ondersteuning speciaal voor duiven duiven het hele jaar door! http://www.pigeonsupport.com

Wij gebruiken cookies

Deze website gebruikt cookies om deze website te verbeteren en te analyseren en eventuele relevante advertenties van derde partijen te tonen, meer informatie. Door gebruik te blijven maken van deze website of door op "akkoord" te klikken

Akkoord